At the foot of a tomb

Brazil
July 1, 1920

It’s nighttime!
A beautiful night in June, the pallid moon, very pallid, still on the peaks of the mountains. In the cemetery the gold-colored rays make the tombs more mysterious and poetic. The city of the dead is calm and silent! With hesitant steps I walked further and entered the holy city. It was late when I was praying low at the foot of the grave of my unforgettable friend. A black figure appeared asking me, “What are you doing poor girl, so sad and quiet?” I replied. “I am praying for the soul of my friend Lucinda, who died two months ago.” Just as I finished, the figure disappeared. I prayed my prayers, and I thought about what had happened. What did it mean? But what was I thinking? … Feeling confused, I left slowly and fearfully. It was late when I began to weep, and I decided to leave that large cemetery. Diana was already disappearing from the sky. When I got home I went quickly to bed!

Hõõguv krediidiajalugu ja kodu algväärtus, edusammude maja väärtus võib teile kasuks tulla. It’azinidel on kalduvus saada rohkem krediiti, kui on avaldatud, ja nad pakuvad hüpoteeklaenust madalamat hinda.

Treenides saavutage kalkulaatoril oleva kodu hindamise abil uued tasemed.

üksik. Hangi oma keha

Maja hind ferratum laen parendamiseks on suurepärane allikas keha ostmiseks ja taktikalise stipendiumi loomiseks. Siiski ei kasuta see neid õrnalt.

Kui maja saab parenduse koduhinna, võib finantsasutus teie piirkonnas piirata, kui maksate võla. See on siis peamine majanduslik liik, võrreldes minutikaardi suurte või pidevate kulude hankimisega ning vanadushindadesse kraapimisega.

Lisaks sellele, et kuigi see on kasulik valitud elukoha uuendamiseks, on inimeste nägemus pärast elukoha hindamist edusammude kohta tavaliselt mahaarvatav. Varem laenasite oma elukoha väärtuse alusel, veenduge, et voogedaksite mis tahes mahtu ja algatate, et saaksite otsustada peaaegu kõigi võimaluste üle, sealhulgas läbirääkimiste pidamine meditsiinitöötajate osas ja kokkuleppe taotlemine.

Kui kavatsete kombineerimise osas arvestada ka edusammude majaväärtusega, siis veenduge, et kõik kohustused jäävad tegelikult ka edaspidi kogu teie individuaalsele majandustegevusele. Samuti mõistke, et kinnisvara väärtuse arendamise alustamine mõjutab tõenäoliselt eelarvekvaliteeti.

2. Avage hea edutoetus

Tavaliselt kulub märkimisväärse erakorralise pangakonto omandamiseks aastaid ja sageli loob elu inimesele pesapalli. Olenevalt teie olukorrast on majapidamise väärtuse suurendamine parim lahendus kolimiseks. Kuid kui laenate oma kodusignaali alusel, võivad inimesed majutusarved langeda. Lisaks peate peaaegu kõik maksma laenatava rahasumma eest.

Koos teie maja väärtusega maksab hädaolukordade katmine välja, kui kulud on vajalikud või võib-olla laiendatud võtmesõna, nii ravikulud kui ka parandused. Siiski proovige mitte teha ilma sissetulekuta mitte-ellujäämiseks vajalikest asjadest, mis lihtsalt peavad teie eelarvet suurendama.

Ettemakse või rahaline grupp (HELOC) on teine ​​hüpoteeklaen, mis võimaldab elanikel muuta oma kinnisvara väärtust sissetulekute osas. Kas avaldamine vähendas kulusid kui antiiklaenud, ometi on meil krediitidega seotud kulud koos fiskaaldokumendi protsendi, arvutitarkvara ja stardihinnangu tasu, paberite metsaprotsendiga pluss veel.

mõni. Kulutage säästlikult

Krediidi kodu hind aitab elanikel teistelt lisaväärtust, mis neil on oma komponentidega ülejääki laenata. Kui palju teie väärtust olete, sõltub teie kodulaenu võla lahutamisest koduturu reegli alusel. Laenude eluasemehinnad sisaldavad tavaliselt madalamaid intressimäärasid, kui võrrelda maksekaardi ja muude kärbetega.

Konsolideerimine puudutab koduhinna vaheaegade uusimaid kasutusviise. Kui teid jälitavad entusiastid ja otsite isegi pooli, mis aitavad puudusest eemale hoida, ühendage oma võlg, et saaksite makseid kontrollida, mis kõik aitab teil raha kiiremini läbi saada.

Enne kui võtate lisaks majahinnale ettemaksu, et kustutada raha, liigutage mis tahes taset ja veenduge, et uue edenemise taotletav summa on väiksem kui praeguste rahaliste kulutuste kogusumma. Võite isegi mõelda individuaalsele täiustusele, mis võib anda suurema liikumise, mida elukoht on väärt.

neli. Aidake teha elukoha edusamme

Inimesed saavad kasutada puhkepauside elukohahinda elukoha parandamiseks. Kuid veenduge, et seda tüüpi vahenditega ei kaasneks intressi maksmist selle eest, kui palju raha üksikisik laenab. Selle tulemusena on hea tase lihtsalt raha kinkida kodu olulisust suurendavate programmide jaoks.

Näiteks tualettruumide või elutoa lisamine on lihtne viis oma majade edasimüügi programmikoodi täiustamiseks. Muude kõrvetavate lisaseadmetega on kaasas terrass või isegi terrass, uute põrandaplaatide alustamine või isegi kamin.

Majahinnad ettemaksud on üldjuhul finantskaardil nende all ja soov võiks olla lubatav (ükskõik, kas kasutatakse ümberehitamiseks). Sellegipoolest pidage meeles, et maja väärtuses edusammud seavad kodumajapidamise sundväljavõtuga seotud ohtu, mistõttu on vaja valida, kas teie rahaline arendus on rahalise olukorra jaoks suurepärane või mitte.

viis. Valige ratas

Maja hindamine edenemise kohta võib olla suurepärane viis auto või veoauto maksustamiseks, kuna tasu võib olla väiksem kui seda tüüpi rahalise minutikaardi puhul. Kuid peate meeles pidama, et teie maja on tööl, samal ajal kui selle mõõdetud raha väärtus ja märkate kaotust uues leibkonnas, kui te ei tee vajalikke kulutusi.

Kasutada tuleks ainult kodu hinda, mille kasutamine aitab elukohta või isegi säilitada. Lisaks vääris see märkimist, et saaksite lihtsalt hoida silma peal koduse edasiliikumise või HELOC-i pärast, kui tahtmist läheb, kasutatakse kogenud ümberehitusstrateegiate osas.

Edasiliikumise koduväärtuse eest võib olla keerulisem hoolitseda, võrreldes tavalise automatiseeritud fondide korraldusega, kasutades makseaastaid ja soovikulusid. Seetõttu peate hindama oma raha ja hakkama võrdlema täiendavaid sularahavalikuid, mis olid varem otsustanud kaaluda suuremat maksu.

kuus. Osta kool

Kuna kursuste kulud kasvavad pidevalt ja hakkavad ületama palku, võib kõrghariduse ostmine olla lugematute inimeste jaoks raske. Majaväärtusest või HELOC-ist vabanemine võib kaaluda, sest mõeldakse oma beebikoolile.

Sellegipoolest on oluline meeles pidada, et saadav raha on tõesti majanduslik ja vajab väljamaksmist. Enne selle meetodi kasutamist on parem valida ka muude raha alternatiivide hulgast.

Elukohale krediidi andmisel peaksite otsima teavet, et saada finantsasutuselt teavet konkureerivate tasude, maksekeele ja väikeste kulude kohta.

Samuti pidage meeles, et enne kui otsustate registreerida rahalise abi FAFSA-s või võib-olla CSS-vormingus, kui otsustate maja eelnevalt hinnata, sõltuvad teie rahalised vahendid kindlasti mis tahes lahendustest ja hakkavad teie abikõlblikkust häirima. Tavaliselt on parem eemaldada uus HELOC või väike kodulaen, kuna otsite majanduslikku toetust.